Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Specjalista ds outsorcingu

Infomex Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
4849 dni temu

Podstawowa zakresem działania Firmy Infomex jest dostarczanie usług związanych z kompleksową realizacją przedsięwzięć informatycznych polegających na integracji niezbędnego, w tym procesie, sprzętu komputerowego, oprogramowania i systemów telekomunikacyjnych. Firma Infomex działa na rynku od 1994 roku. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i odpowiedniemu inwestowaniu nadwyżek finansowych spółki, z roku na rok wzrastała pozycja firmy na rynku. Po przekształceniu się Firmy w 2002r ze Spółki Cywilnej na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijających się firm w branży Informatycznej na terenie południowej Polski.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

Praca w dużej firmie korporacyjnej na terenie Tychów poprzez wykonywanie czynności specjalisty IT

Zakres obowiązków Specjalisty IT:

  • Instalowanie i konfigurowanie komputerów PC: MS Windows XP Professional, MS Office, WinZip, MS Visio, MS Project, IBM iSeries Access for Windows, McAfee.
  • Bieżąca aktualizacja oprogramowania PC oraz serwerów.
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych.
  • Prewencja antywirusowa i pomoc przy usuwaniu skutków infekcji.
  • Montaż podzespołów komputerowych oraz diagnozowanie usterek sprzętowych i wymiana podzespołów (komputery, urządzenia sieciowe).
  • Bieżąca pomoc użytkownikom w obsłudze sprzętu i oprogramowania PC.
  • Administrowanie serwerami MS Windows.
  • Administrowanie bazami danych MS SQL Server.
  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników w systemie iHeat.
  • Obsługa problemów w systemach produkcyjnych.
  • Obsługa problemów w systemie zarządzania magazynami (kody kreskowe) (w tym konfigurowanie terminali przenośnych).
  • Administrowanie siecią LAN (TCP/IP), WiFi (w tym podłączanie komputerów i aparatów telefonicznych do paneli krosowych i przygotowywanie stanowisk pracy.
  • Obsługa centralki telefonicznej na poziomie operatorskim.
  • Monitorowanie i zabezpieczanie podległych systemów IT zgodnie z wewnętrznymi wymogami polityk i procedur.
  • Cykliczne przeprowadzanie spisu oprogramowania zainstalowanego w spółce.
  • Okresowe raportowanie do przełożonego.

Wymagania:
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Sumienność i dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie działającej firmie.
  • Dostęp do nowych technologii.
  • Notebook'a oraz telefon służbowy.
  • Możliwość doskonalenia posiadanej wiedzy i umiejetnośc oraz awansu na stanowisko koordynatora zespołu specjalistów.
  • Godne wynagrodzenie.