Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. płac

ZPOW DAWTONA
mazowieckie, Błonie k/ Warszawy
praca stacjonarna
4786 dni temu

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „Dawtona"  Błonie k/Warszawy

05-870 Błonie ul. Bieniewicka 22

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: / Błonie k/ Warszawy
Nr Ref.: ZPOW/003/11

Zadania:
  • naliczanie wynagrodzeń dla ok. 800 pracowników umowy o prace, umowy zlecenia, umowy o dzieło.
  • przesyłanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS
  • rozliczanie zwolnień lekarskich, potrąceń komorniczych z wynagrodzenia ,
  • naliczanie ekwiwalentów za urlop
  • wystawianie PIT
  • sporządzanie PK z płac i ich księgowanie
  • uzgadnianie kont dotyczących płac

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość programu Płatnik
  • naliczania wynagrodzeń zgodnie z Kodeksem Pracy
  • mile widziana znajomość programu R2Płatnik
  • doświadczenie minimum, 3 letnie na podobnym stanowisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)