Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   zachodniopomorskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Redaktor Zachodniopomorskie
Specjalista ds. podróży i social media

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki ZART Sp. z o. o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3160 dni temu

Zapraszamy Aż Po Morze globtrotera, który spędzi 4 tygodnie w podróży po Pomorzu Zachodnim.

OBOWIĄZKI:
  • Dzielenie się wrażeniami z podróży na stronie AżPoMorze.pl i w mediach społecznościowych, w postaci tekstu pisanego, treści wideo oraz zdjęć
  • Aktywne uczestnictwo w atrakcjach, takich jak sporty wodne, latanie, offroad i wiele więcej
  • Dobra zabawa i gotowość na przygody!
OFERUJEMY:

Wynagrodzenie
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Przygodę życia!

KIEDY

4 tygodnie podróży 7.09 - 4.10.2015

GDZIE

Pomorze Zachodnie

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Ma unikalny sposób opisywania rzeczywistości
  • Potrafi tworzyć treści na media społecznościowe
  • Potrafi napisać dobry tekst, nagrać ciekawe wideo, zrobić fajne zdjęcie
  • Jest aktywna fizycznie
  • Ma prawo jazdy kat. B
  • Płynnie mówi w języku angielskim
  • Jest w pełni dyspozycyjna na czas trwania akcji (7.09 - 4.10)
W podróży Aż Po Morze towarzyszył Ci będzie Matt Scott.
Globtrotter z Anglii, podróżuje po świecie odkąd pamięta, odwiedził ponad 30 krajów.

Matt o sobie: "I'm a yes man, a regret-it-later man, a live-each-day-as-if-it's-your-last man. Whether exploring a new town just an hour up the road or travelling to the far reaches of the world, my interests have always been captured by the adventure of the unknown. And for me, travel is exactly this - an adventure; a glimpse at the spectacular, the breath-taking, and the magnificent."

Więcej na azpomorze.pl oraz naszym profilu www.facebook.com/azpomorze
PATRONAT AŻ PO MORZE