Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW I SYSTEMÓW BANKOWYCH

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5671 dni temu

Ogłoszenie numer: 51864, z dnia 2008-11-07

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Doradztwo personalne

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SPS/SP/WRO

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku to: przygotowywanie, aktualizacja oraz monitoring parametrów jednego z kluczowych systemów bankowych, wprowadzanie nowych produktów (parametryzacja systemu) do oferty Banku, kontrola i akceptacja zmian w parametrach wprowadzonych przez innych pracowników, przygotowywanie danych na potrzeby testów wersji systemu, uczestniczenie w procesie testowania zmian, prowadzenie projektów dot. dalszego rozwoju modułów parametryzacji

Wymagania

Poszukujemy osób, które: • Posiadają dobrą znajomość pakietu Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, dobrą organizacja pracy oraz elastyczność i dyspozycyjność. • Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz języka angielskiego w stopniu przynajmniej średnio zaawansowanym. • Mile widziana znajomość produktów i procedur bankowych a także znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w Banku

Oferujemy

Kandydatom oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i kompetencji • Prace przy ciekawych i rozwijających projektach • Pracę w renomowanej firmie • Pracę w zespole specjalistów o dużych umiejętnościach