Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Specjalista ds. prowadzenia sprzedaży internetowej

Nasze Apteki
Siedlce
praca stacjonarna
4831 dni temu

Sieć aptek „Nasze Apteki” ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Nr Ref.: 4/SP/2011

Zadania:
  • prowadzenie apteki internetowej;
  • współpraca z dostawcami usług związanych z prowadzeniem apteki internetowej;
  • bieżąca analiza internetowego rynku farmaceutycznego;
  • praca w zespole;
Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego;
  • znajomość i umiejętność wykorzystania marketingu internetowego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • kreatywność;
  • mile widziana znajomość SEO, SEM;
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w szkoleniach;
  • praca w rewelacyjnym zespole;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)