Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Przetargów

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4826 dni temu

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkadziesiąt projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPPRZ/02/2011

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych i wymaganej dokumentacji
  • Sporządzanie pism wynikających z procedur przetargowych
  • Ścisła współpraca z działem handlowym
  • Kontakt telefoniczny z klientami firmy
  • Monitoring rynku zamówień publicznych
  • Prowadzenie danych statycznych dotyczących przetargów
Wymagania:
  • Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomości procedur przetargowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków)
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
  • Zdolności komunikacyjne
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia finansowego
  • Liczne wyjazdy i imprezy szkoleniowo – integracyjne
  • Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał
logo.gif
MMC Szkolenia
MMC Design

ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
tel. 22 379 29 00
stopka.gif