Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagamy: Umiejętności techniczne, Chęć do poszerzania wiedzy, umiejętności i rozwijania się, Doświadczenie w pracy na maszynach introligatorskich - mile widziane, Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, Zaangażowanie i sumienność.
  • Specjalista ds. jakości druku

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Organizowanie, planowanie i kontrola wydruków próbnych; Dokumentowanie ustaleń i przekazywanie wyników kontroli dostawcom; Elektroniczna i wizualna kontrola wydruków próbnych, w tym między innymi jakości druku, treści, zarządzania kolorami, powłok i linii cięcia; Eskalowanie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Technik Poligraf Poznań
Specjalista ds. przygotowania graficznego (DTP)

Talentica
Poznań
praca stacjonarna
3570 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, wiodącej firmy w branży produkcji opakowań, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: SOT/007/AL/P
Zadania:
  • weryfikacja plików pod kątem zgodności z specyfikacją przygotowania materiałów do druku w technice offsetowej
  • nanoszenie poprawek
  • archiwizowanie danych związanych z procesem projektowania grafiki
  • uzgadnianie z innymi działami (w tym z parkiem maszynowym) możliwości technologicznych wykonania opakowań
  • kontakt się z klientami lub agencjami reklamowymi (szczegóły dotyczące grafiki, kolorów itp.)
  • nadzór nad pierwszą produkcją
  • weryfikacja wszystkich etapów procesu druku (zamówienie proofa, przedruk na maszynie , akceptacja formatek, wysyłka próbek do klienta)
  • obsługa reklamacji w zakresie grafiki
  • pomoc w zakresie przygotowania wycen opakowań
  • przygotowywanie proofów, weryfikacja kodów kreskowych
  • opracowywanie projektów graficznych od materiałów źródłowych przez impozycję graficzną do etapu wysłania plików produkcyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane poligraficzne
  • dobra znajomość programów graficznych: Pakiet Adobe, 3D Max, Corel Draw
  • doświadczenie w DTP
  • znajomość druku w technice offsetowej

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • premię kwartalną
  • pakiet świadczeń pozapłacowych - karta multisport i bezpłatne lekcje angielskiego
  • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, auto służbowe w zależności od zapotrzebowania)
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy z nowymi technologiami (ciągły rozwój parku maszynowego)
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922