Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jastrowie
Specjalista ds. przygotowania produkcji i jakości

Precon Polska Sp. z o.o.
Jastrowie
praca stacjonarna
6195 dni temu

Ogłoszenie numer: 30414, z dnia 2007-06-15

specjalizuje się w prefabrykowaniu konstrukcji żelbetowych z ukierunkowaniem na sektor rolniczy, przemysłowy i mieszkaniowy. Stanowimy zespół złożony z ponad 100 pracowników z biurem w Warszawie - liczącym kilkanaście osób oraz zakładem produkcyjnym w Jastrowie koło Piły. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Heidelberg Cement Group zatrudniającego łącznie ok. 34 000 osób w wielu państwach Europejskich i nie tylko. Przynależymy organizacyjnie do regionu Europy Północnej, gdzie znajduje się nasz bezpośredni właściciel – w Szwecji. Precon Polska znajduje się w kolejnej fazie ekspansji i rozbudowy firmy oznaczającej potrzebę wzmocnienia niektórych z naszych działów. Niniejszym poszukujemy pracownika do naszego pionu produkcyjego

Miejsce pracy: Jastrowie

Nr Ref.: PR01/2007

Opis stanowiska

- prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem produkcji, - kontrola jakości wytwarzanych elementów, - kompletowanie dokumentacji, - prowadzenie dokumentacji dla służb kontrolujących

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane, - znajomość pakietu Office oraz Auto cad - mile widziane doświadczenie w prefabrykacji,

Oferujemy

Oprócz przyzwoitych warunków pracy, otrzymasz możliwość rozwoju stojąc w obliczu silnie ekspandującego rynku dla naszych wyrobów.