Specjalista ds. regeneracji narzędzi
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista ds. regeneracji narzędzi

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

czytaj więcej: Robotnik Produkcyjny

Praca Robotnik Produkcyjny

Specjalista ds. regeneracji narzędzi - Ogłoszenie archiwalne

Praca Gi Group Sp. z o.o. / Przemysł / Produkcja / pomorskie / Słupsk

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik ds Utrzymania Ruchu i Narzędziowni / Maintenance & Toolroom Manager Gi Group Sp. z o.o. pomorskie

Kierownik ds Utrzymania Ruchu i Narzędziowni Gi Group Sp z o.o. pomorskie

Operator palownicy, wiertnicy, kafara Pracownicy budowlani Sp. z o.o. pomorskie

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Narzędziowni Gi Group Sp z o.o. pomorskie

Specjalista ds. Logistyki / Planista Produkcji Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: SRN/16
Zadania:
  • Wykonywanie narzędzi dla potrzeb zakładu.
  • Realizowanie pracy zgodnie z ustalonym planem oraz procedurami.
  • Prowadzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Umiejętność  obsługi komputera w tym pakietu MS Office.
  • Znajomość programu Solid Works.
  • Umiejętność projektowania form wtryskowych oraz wykrojników.
  • Znajomość procesów elektrodrążenia.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i skuteczność działania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szeroki pakiet socjalny.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS