Specjalista ds. Rozliczeń - Dział Skarbu

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

9 godz. temu

Ogłoszenie numer: 1916940, z dnia 2018-02-21

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

REKRUTACJA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie promocji do systemu informatycznego funkcjonującego w firmie
  • Analiza działań promocyjnych i ich rozliczanie
  • Wsparcie działów sprzedaży i zarządzania kategorią poprzez tworzenie bieżących raportów i analiz zakupu, sprzedaży oraz działań promocyjnych
  • Analiza baz danych, w tym analizy ad hoc wspierające bieżącą działalność firmy
  • Udział w procesie budżetowania oraz kontrola jego wykonania
  • Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie, sumienność, wnikliwość i dokładność
  • Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość programu CDN XL i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Stałą pracę w stabilnej firmie
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą przycisku"APLIKUJ TERAZ".

Dziękujemy za nadesłane aplikacje,
Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Rekrutują z Praca.pl