Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. rozwiązań sieciowych

"Netiona" - Cyberbajt Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5513 dni temu

Ogłoszenie numer: 62993, z dnia 2009-04-17

Netiona świadczy usługi projektowania, budowy i integracji zaawansowanych rozwiązań sieciowych. Dostarcza rozwiązania na potrzeby sieci miejskich, biurowych, hotspotów oraz wydajnych łączy punkt-punkt. Zajmuje się budową infrastruktury (sieci bezprzewodowe, LAN, światłowody) wyposażonej w profesjonalne urządzenia aktywne. Integruje warstwę sieciową z aplikacjami. Skala dostarczanych rozwiązań zawiera się w przedziale od małych sieci biurowych do sieci szkieletowych o zasięgu gminy lub powiatu. Obszar działalności firmy obejmuje całą Polskę. Netiona skupia się na współpracy z klientami korporacyjnymi, średnim i małym biznesem oraz administracją publiczną. Netiona to znak towarowy należący do Cyberbajt Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: O/SRC/0409

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • projektowanie i wdrażanie sieci bezprzewodowych i kablowych (LAN);
  • integracja systemów sieciowych;
  • prowadzenie szkoleń technicznych;

Wymagania

Główne wymagania odnośnie Kandydatów to:
  • profesjonalna znajomość sieci komputerowych i urządzeń aktywnych;
  • profesjonalna znajomość sieci 802.11 a/b/g;
  • dobra znajomość sieci 802.11n oraz 802.16;
  • znajomość zagadnień związanych z transmisją radiową;
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (w tym szyfrowanie, tunelowanie, autentyfikacja i autoryzacja, radius);
  • dobra znajomość MikroTik Router OS;
  • podstawowe umiejętności zarządzania systemami Linux/Windows
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe;
  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub telekomunikacyjne);
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i inicjatywa;
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • zdolności organizacyjne;
Dodatkowe, mile widziane atuty:
  • znajomość rozwiązań HP ProCurve;
  • znajomość systemu LMS;
  • znajomość Active Directory;
  • znajomość systemów radiowych w pasmach licencjonowanych;

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę);
  • kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi i pracę nad ich wdrażaniem;
  • możliwość uczestniczenia w nowatorskich projektach dużej skali;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wyników;
  • podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń technicznych;