Specjalista ds. Rozwoju

FUTURE TIME Doradztwo Personalne

Gliwice

741 dni temu

top.jpg

 

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Naszym klientem jest zagraniczna firma produkcyjna, działająca w branży automotive. W związku z jej dalszym rozwojem poszukujemy dla niej odpowiedniego kandydata na stanowisko:


Specjalista ds. Rozwoju


Miejsce pracy: Gliwice Nr Ref.: SQC/10/16
Do głównych zadań na oferowanym stanowisku należeć będzie aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju produktów elektronicznych.


Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości/ specjalisty jakości/ specjalisty rozwoju/ specjalisty produkcji w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym/ elektronicznym mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność dobrej komunikacji
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zdolności analityczne
Nasz klient oferuje:
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach stabilnej, międzynarodowej firmy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

bottom.jpg

 

Poznaj stanowisko: Inżynier produktu

Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy. Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych ...
Inżynier produktu Praca Inżynier produktu

Rekrutują z Praca.pl