Specjalista ds. rynków finansowych

mBank S.A.

Poznań

41 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: RKO/162/1117

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z klientem na obsługiwanym portfelu
  • sprzedaż Instrumentów z zakresu rynków finansowych z mocnym naciskiem na produkty Commodity
  • monitorowanie portfela pod kątem aktywności i dochodowości
  • analiza potencjału oraz  wsparcie sprzedaży w pionie korporacji
  • prowadzenie akcji marketingowych
  • współpraca z współpracownikami z pionu Rynków Finansowych i Korporacji
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii, zarządzania lub finansów)
  • analogiczne doświadczenie w obszarze rynków finansowych
  • wiedzę w zakresie rynków finansowych, rynków walutowych oraz transakcji pochodnych z naciskiem na Commodity
  • znasz Excela w stopniu dobrym
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego oraz logicznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia wyzwania zawodowego, rozwoju swoich kompetencji, nauki wielu innych
  • udział w ogólnobankowych projektach dotyczących rozwoju w ramach Grupy mBanku
  • możliwość współpracy z ciekawymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, w zespole, który tworzą ludzie zaangażowani, otwarci i kreatywni
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z pakietem benefitów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl
Zobacz Profil Pracodawcy

Poznaj

mBank S.A.

Jesteśmy trzecim, co do wielkości bankiem w Polsce. Dzięki uzupełnieniu oferty BRE o wyspecjalizowane usługi finansowe, świadczone przez spółki strategiczne Grupy, BRE Bank stworzył niezwykle nowoczesną, kompleksową i elastyczną ofertę w dziedzinie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, detalicznej i zarządzania aktywami, uzupełnioną o usługi faktoringowe, leasingowe, doradztwo, usługi maklerskie a także o ubezpieczenia.

Najważniejszym wyróżnikiem BRE Banku i źródłem przewagi konkurencyjnej są ludzie - kompetentni, słuchający Klientów, aktywnie poszukujący najlepszych rozwiązań, zaangażowani i gotowi do przekraczania oczekiwań.

Najwyższa jakość usług finansowych oraz konkurencyjność BRE Banku na rynku bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, zarządzania aktywami oraz na rynku usług detalicznych nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników tworzących zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów.

Poznaj stanowisko: Doradca Finansowy

Doradca finansowy to osoba, która pomaga klientom zrealizować cele finansowe, np. kredyt, pożyczkę, ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny i emerytalny. Pracownik na tym stanowisku odpowiada, m.in. za: opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta, rozpoznawanie potrzeb klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania, przekazywanie klientowi wiedzy w ...
Doradca Finansowy Praca Doradca Finansowy