Podobne oferty pracy

Specjalista ds. rynków finansowych

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: RKO/162/1117

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z klientem na obsługiwanym portfelu
  • sprzedaż Instrumentów z zakresu rynków finansowych z mocnym naciskiem na produkty Commodity
  • monitorowanie portfela pod kątem aktywności i dochodowości
  • analiza potencjału oraz  wsparcie sprzedaży w pionie korporacji
  • prowadzenie akcji marketingowych
  • współpraca z współpracownikami z pionu Rynków Finansowych i Korporacji
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii, zarządzania lub finansów)
  • analogiczne doświadczenie w obszarze rynków finansowych
  • wiedzę w zakresie rynków finansowych, rynków walutowych oraz transakcji pochodnych z naciskiem na Commodity
  • znasz Excela w stopniu dobrym
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego oraz logicznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia wyzwania zawodowego, rozwoju swoich kompetencji, nauki wielu innych
  • udział w ogólnobankowych projektach dotyczących rozwoju w ramach Grupy mBanku
  • możliwość współpracy z ciekawymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, w zespole, który tworzą ludzie zaangażowani, otwarci i kreatywni
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z pakietem benefitów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl
Zobacz Profil Pracodawcy

Poznaj

mBank S.A.

Dlaczego warto?

Najważniejsze to robić to, co się lubi. My lubimy naszą pracę. A najbardziej to, że przynosi konkretne efekty. Nawzajem nakręcamy się do działania. Dlatego do naszego zespołu szukamy osób, które pracują z zapałem, energią i łatwo się nie poddają. Osób, które mają pasję także po pracy. Posiadamy ponad 30 klubów mBanku - od sekcji rowerowej po tenisową i wędkarską. Masz pomysł na kolejny – każdy pracownik może zgłosić swój projekt.

Poznaj stanowisko: Doradca Finansowy

Doradca finansowy to osoba, która pomaga klientom zrealizować cele finansowe, np. kredyt, pożyczkę, ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny i emerytalny. Pracownik na tym stanowisku odpowiada, m.in. za: opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta, rozpoznawanie potrzeb klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania, przekazywanie klientowi wiedzy w ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl