Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Mielec
Specjalista ds. SAP

Advisory Group TEST Human Resources
Mielec
praca stacjonarna
2412 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko:

Mielec
Nr ref.: 6394

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP ze wskazaniem na moduł sprzedażowy SD
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (szczególnie w firmie produkcyjnej)
  • Wyższe wykształcenie w zakresie IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność (delegacje zagraniczne)
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • Zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kategoria B

Obowiązki:

  • Praca w międzynarodowym zespole przy nowych wdrożeniach oraz przy utrzymaniu istniejących instalacji SAP
  • Zapewnienie wsparcia przy rozwiązywaniu problemów związanych z systemem SAP
  • Konfigurowanie systemu SAP-Logistics
  • Analizowanie ewentualnych potrzeb zmian ustawień systemu/procesu
  • Tworzenie dokumentacji nowych procesów dla Użytkowników Końcowych
  • Zarządzanie dokumentacją procesów w SAP
  • Efektywna współpraca z Użytkownikami Końcowymi SAP poszczególnych komórek organizacyjnych

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia