Ogłoszenie numer: 542841, z dnia 2014-11-12

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Dopiewie

poszukuje osób na stanowiska:

Specjalista ds. sieci wod-kan

Miejsce pracy: wielkopolskie / Dopiewo

Opis stanowiska

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizacji robót,
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • współudział przy przygotowywaniu ofert wykonawczych oraz wycena prac budowlano-montażowych sieci i przyłączy wod-kan,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych,
  • uzgadnianie projektów wykonawczych z zamawiającymi,
  • określanie warunków technicznych przyłączenia do sieci wod-kan.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Inżynierii Środowiska lub pokrewne,
  • udokumentowana minimum 3-letnia praktyka w nadzorowaniu prac instalacyjnych,
  • znajomość technologii w branży wodno-ściekowej,
  • prawo jazdy, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, skuteczność w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność,
  • mile widziana znajomość programu Norma PRO i MS Project.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielną, odpowiedzialną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawowe narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...

Rekrutują z Praca.pl