Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. sprzedaży - Automatyka przemysłowa

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
pomorskie, Gdańsk , Gdynia
praca stacjonarna
4812 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla

Dla naszego Klienta,  lidera wśród dostawców systemów automatyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk , Gdynia
Nr Ref.: S/AP/KXB

Zadania:

    • Doradztwo techniczne w zakresie produktów oraz rozwiązań z dziedziny szeroko pojetej automatyki przemysłowej
    • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi     partnerami handlowymi,
    • Sporządzanie ofert i zapytań handlowych,
    • Bieżące śledzenie rynku
    • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami,
    • Nadzorowanie i optymalizacja dostaw,
    • Prowadzenie korespondencji handlowej.

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (inż. automatyk, inż. elektryk, inż. mechanik),
    • Doświadczenie z zakresu szeroko pojętej automatyki przesyłowe lub robotyki / elektroniki
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera sprzedaży, przedstawiciela techniczno handlowego, specjalisty do spraw sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • Dyspozycyjność, mobilność
    • Wysoka kultura osobista,
    • Zorientowanie na sukces.

Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie,
    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia handlowe i produktowe,
    • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych,
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
    • Możliwość rozwoju osobistego.

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)