Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
specjalista ds.sprzedaży i logistyki

Terminale Przeładunkowe Sławków - Medyka Sp.zo.o.
śląskie
praca stacjonarna
5346 dni temu

Ogłoszenie numer: 76015, z dnia 2009-09-30

Poszukujemy:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie stałych kontaktów z obsługiwanymi przez firmę klientami
  • sporządzanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów, nadzór nad realizacją zawartych kontraktów
  • współpraca z innymi działami w opracowaniu strategii sprzedaży i zaopatrzenia kontrahentów
  • wspomaganie w rozwijaniu usług logistycznych w szczególności przeładunkowych
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług przy zachowaniu kontroli nad kosztami

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klientów w firmie branży logistycznej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu przeładunku i zabezpieczenia ładunków
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • znajomość zagadnień związanych z branżą spedycyjną
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność wyznaczania i osiągania celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagordzenie adekwatne do wykonywanej pracy