Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy i Obsługi Deweloperów

Szybko.pl Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2898 dni temu

Ogłoszenie numer: 1114786, z dnia 2016-06-03

W zawiązku z dynamicznym rozwojem serwis nieruchomości Szybko.pl, skupiający ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów, proponuje pracę w Dziale Sprzedaży na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Powiększanie bazy klientów od podstaw w oparciu o sprzedaż telefoniczną i zapytania przychodzące
  • Realizacja miesięcznych, kwartalnych, rocznych planów sprzedażowych
  • Zapewnianie użytkownikom serwisu wzorcowej obsługi klienta
  • Dokumentowanie wszystkich działań w CRM
  • Wspieranie i wpływ na realizacje planów sprzedaży
  • Tworzenie pozytywnej i proaktywnej atmosfery w zespole

Wymagania

  • Preferowane minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży/telesprzedaży
  • Motywacja i determinacja w biciu rekordów i odnoszeniu zespołowych sukcesów
  • Dojrzałe i odpowiedzialne podejście do pracy i współpracowników
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów CRM

Mile widziane:

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej wysokiej jakości usług marketingowo-reklamowych
  • Doświadczenie zawodowe związane z rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w realizacji sprzedażowych kampanii reklamowych

Oferujemy

  • System wynagrodzenia oparty na podstawie + prowizji
  • Dostęp do olbrzymiej bazy nieruchomości,
  • Łatwy system kontaktu z właścicielami nieruchomości,
  • Narzędzia do promocji online
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania pracy m.in. telefon