Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Brodnica
Specjalista ds. sprzedaży - rynek światowy

FHPT Marian Gerka
Brodnica
praca stacjonarna
5188 dni temu

Ogłoszenie numer: 92860, z dnia 2010-03-19

Produkcja i sprzedaż opakowań drewnianych. Transport kraowy i międzynarodowy

Miejsce pracy: Brodnica

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów dla firmy zarówno w kraju jak i za granicą
  • kompleksowa obsługa dotychczasowych klientów firmy (przede wszystkim zagranicznych)
  • rozwój i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (jw.- przede wszystkim z zagranicznymi)

Wymagania

  • bezwzględnie biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu obsługi komputera i Internetu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo Jazdy Kat. B (oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdem)
  • komunikatywność, pogodne usposobienie

Oferujemy

  • Stałą pracę, po okresie próbnym
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie