Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2422 dni temu

Ogłoszenie numer: 1810476, z dnia 2017-09-30

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy. Wiemy, jak trudno jest wielu firmom znaleźć pracowników, którzy spełnią oczekiwania i sprawdzą się w pracy. Wiemy też, jak trudno jest wielu kandydatom znaleźć odpowiednią posadę, na jakiej będą mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego nasze działanie polega na pośredniczeniu między tymi grupami. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Dla naszych Klientów szukamy najlepszych pracowników. Prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska szeregowe, jak i kierownicze.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SS/HR/GER/17

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług leasingu pracowniczego
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji,
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klienta
  • Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych Klientów,
  • Reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
  • Współpraca ze środowiskami opiniotwórczymi w podległym terenie,

Wymagania

  • Bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) warunek KONIECZNY,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług),
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • Dynamizm i przebojowość oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do Niemiec
  • Wysoka kultura osobista,
  • Orientacja na sukces

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku,
  • Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)