Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży usług informatycznych

Datacom Software Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4832 dni temu

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań IT dla firm i instytucji w Polsce i za granicą. Od 10 lat wspieramy sukces biznesowy naszych klientów, nawiązując trwałe relacje i wdrażając optymalne rozwiązania IT. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe.

Nr Ref.: CV/DH/P110221

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie projektów oraz stałych kontraktów serwisowych,
  • przygotowywanie ofert w zakresie usług realizowanych przez firmę,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.
Wymagania:
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe (min. tytuł inżyniera lub licencjata),
  • dobra znajomość technologii informatycznych i zainteresowanie nimi,
  • ogólna orientacja w procesach biznesowych i chęć pogłębiania tej wiedzy,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność docierania z ofertą do właściwych osób po stronie Klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • determinacja w realizacji zaplanowanych celów,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę dającą duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • udział w bardzo ciekawych projektach,
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy,
  • dostęp do najnowszych technologii.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)