Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
specjalista ds sprzedaży wyrobów hutniczych

Hossa Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
6361 dni temu

Ogłoszenie numer: 25398, z dnia 2007-01-01

handel surowcami energetycznymi oraz wyrobami stalowymi

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: 2

Opis stanowiska

Zdobywanie klienta, negocjacje handlowe, utrzymanie klienta

Wymagania

Sprzedaży mat. Stalowych, negocjacji, Prawo jazdy kat B Dynamiczność, elastyczność, otwartość, komunikatywność 100 % handlowiec, który wie jak sprzedawać towar i potrafi utrzymać klienta

Oferujemy

stabilne wynagrodzenie oraz prowizje uzależnione od wyników pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole, samochód służbowy po okresie próbnym, tel. kom., szkolenia