Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds sprzedaży

ProGrasS Polska Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
5043 dni temu

Ogłoszenie numer: 107424, z dnia 2010-07-28

ProGrasS Polska jest młodą dynamiczną firmą, dostawca wysokiej jakości produktów i maszyn dla kompleksów sportowych, pól golfowych i sektora komunalnego. Siedziba firmy ProGrasS jest w Krakowie, firma prowadzi działalność handlową na terenie całego kraju, obecnie jest w trakcie rozbudowy aktywnej sieci dealerskiej. Mocną stroną naszej firmy jest profesjonale doradztwo dla klienta oraz dostawa oszczędnych produktów/maszyn oraz rozwiązań. Ze względu na silny rozwój szukamy ambitnego i pełnego motywacji specjalisty ds. sprzedaży z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej, na pełny etat, kobietę lub mężczyznę.

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: PRO/06/2010

Opis stanowiska

Jeśli jesteś:
  • Pełen/na motywacji i entuzjazmu?
  • Masz zdolności w komunikowanie się z ludźmi?
  • Dążysz do celu i chcesz odnieść sukces?
Oczekujemy:
  • Promocji produktów oraz świadczenia profesjonalnego doradztwa dla klientów
  • Aktywnego pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi relacji handlowych
  • Realizacji planów sprzedaży

Wymagania

Posiadasz:
  • Średnie lub wyższe wykształcenie w rolnictwie lub dziedzinach pokrewnych
  • Znajomość komunikatywną języka angielskiego
  • Podstawowe umiejętność obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B lub BE
  • 2 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku oraz wiedza z zakresu pielęgnacji i nawożenia murawy sportowej (mile widziane).
  • Miejsce zamieszkania w Południowej Polsce, w okolicy Krakowa

Oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji.