Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

Autorola Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4804 dni temu

Ogłoszenie numer: 140677, z dnia 2011-03-21

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddzialu grupy 18 firm o zasięgu globalnym szukamy osób zainteresowanych wspieraniem (telesprzedaż, telemarketing, @-marketing, SMS-marketing) sprzedaży samochodów używanych za pośrednictwem polskich aukcji internetowych, których jesteśmy operatorem.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie sprzedaży aukcyjnej samochodów używanych.
  • Telemarketing, e-mail marketing, SMS-marketing.
  • Telesprzedaż w obrębie przyznanej bazy danych.
  • Weryfikacja i rejestracja zgłoszeń napływających od nowych użytkowników.
  • Obsługa obiegu dokumentów elektronicznych.
  • Obsługa procesu reklamacji.
  • Zasilanie systemu sprzedaży danymi.

Wymagania

Bezwzględnie wymagane:

  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Wysokie zdolności telemarketingowe.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Oczekiwane:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy z MS Excel.
  • Kreatywność, determinacja w osiąganiu celów.
  • Asertywność.

Mile widziane:

  • Znajomość rynku samochodów używanych.
  • Znajomość dodatkowych języków.

Oferujemy

Oferujemy pracę:

  • na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży,
  • w polskim oddziale grupy kilkunastu firm działających głównie w Europie,
  • z wykorzystaniem nowych technologii,
  • w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagradzaną w oparciu o pensję zasadniczą oraz prowizję uzależnianą od wielkości obrotu,
  • w biurze o wysokim standardzie,
  • oraz pakiet usług medycznych.