Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

K-Consult Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
4724 dni temu

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych i jedynych w Polsce salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów marki Sigma. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego salonu firmowego w Szczecinie poszukujemy miłośników fotografii do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin

Podstawowe obowiązki:
  • doradztwo klientom salonu
  • sprzedaż produktów
  • promocja salonu w regionie
  • sporządzanie zestawień i raportów ze sprzedaży
  • dbałość o ekspozycję produktów
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • zainteresowanie fotografią
  • mile widziana znajomość branży fotograficznej
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera
  • samodzielność, odpowiedzialność
Firma oferuje:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia przy sprzedaży
    markowych produktów
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez K-Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Architektów 67 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".