Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Specjalista ds sprzedaży

Firma Wanicki Sp. z o.o.
lubelskie, Kraków
praca stacjonarna
6448 dni temu

Ogłoszenie numer: 23215, z dnia 2006-10-06

Autoryzowany dealer samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: lubelskie, Kraków

Opis stanowiska

Autoryzowany dealer samochodów ciężarowych zatrudni specjalistę do spraw sprzedaży. Zakres Twoich obowiązków: • Realizowanie planów sprzedaży • Aktywne zdobywanie i zarządzanie relacjami z klientami • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej • Współpraca z firmami transportowymi, budowlanymi, warsztatami napraw samochodów ciężarowych itp

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: • Wykształcenia min. średniego technicznego ( branża motoryzacyjna, mechaniczna lub pokrewne) • Doświadczenia w sprzedaży samochodów ciężarowych, sprzętu budowlanego, części i akcesoriów samochodowych • Podstawowej wiedzy technicznej z dziedzin: motoryzacji, mechaniki samochodowej, sprzętu ciężkiego • Prawa jazdy kat. B • Komunikatywności i zdolności negocjacyjnych

Oferujemy

Oferujemy Ci: • Pracę w stabilnej i uznanej na rynku firmie • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników • Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i technicznych • Samochód służbowy / po okresie próbnym/ , laptop, telefon komórkowy