Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
specjalista ds. sprzedaży

DECSOFT S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6309 dni temu

Ogłoszenie numer: 26218, z dnia 2007-02-08

Firma DECSOFT S.A. jest integratorem rozwiązań IT - zapewnia kompleksową obsługę informatyczną firm , wytwarzanie systemów bazodanowych i aplikacji na zamówienie, wykonawstwo sieci teleinformatycznych oraz systemów "inteligentnego budynku". Firma istnieje od 1991 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

-sprzedaż towarów i usług oferowanych przez DECSOFT S.A. -nadzór nad realizacją zamówienia

Wymagania

-znajomość systemów komputerowych -znajomość oprogramowania -znajomość systemów "inteligentnego budynku" -znajomość integracji systemów informatycznych -rzetelność i skuteczność w działaniu -łatwe nawiązywanie kontaktów z Klientami -dyspozycyjność -język angielski (w mowie i w piśmie) -obsługa komputera -prawo jazdy kat. B Doceniamy: -praktykę w sprzedaży na rynku IT -gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

-pracę w zgranym zespole -wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników -doskonalenie zawodowe