Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

Target & Shane English School
Warszawa
praca stacjonarna
6009 dni temu

Ogłoszenie numer: 36832, z dnia 2007-11-27

firma o ugruntowanej pozycji na rynku, od 14 lat specjalizująca się w organizacji szkoleń językowych w sektorze B2B.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów korporacyjnych dla firmy
  • Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży usług
  • dobrej znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie Intermediate)
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w tworzeniu strategii firmy
  • niepowtarzalną atmosferę pracy (młody, zgrany zespół)