Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Sprzedaży

Target & Shane English School
mazowieckie
praca stacjonarna
5946 dni temu

Ogłoszenie numer: 39151, z dnia 2008-01-28

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, od 14 lat specjalizująca się w organizacji szkoleń językowych w sektorze B2B poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów korporacyjnych dla firmy
  • Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie Intermediate)
  • umiejętność obsługi komputera
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w tworzeniu strategii firmy
  • niepowtarzalną atmosferę pracy (młody, zgrany zespół)