Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Grupa Multikino
Poznań
praca stacjonarna
3716 dni temu

Multikino Media Sp. z o.o. należy do Grupy Multikino prowadzącej
sieć nowoczesnych kin wielosalowych wraz z usługami towarzyszącymi.

W chwili obecnej poszukujemy do kina w Poznaniu

dynamicznych, dyspozycyjnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SK/POZ

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów korporacyjnych w zakresie sprzedaży reklamy i konferencji, a także sprzedaży kuponów do kina
  • nawiązywanie i podtrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • budowanie sieci kontaktów i tworzenie baz danych klientów
  • prowadzenie spotkań biznesowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych oraz umów dotyczących transakcji
  • koordynacja akcji reklamowych i promocyjnych, a także pokazów i konferencji w kinie
  • współpraca z zespołem kierowniczym kina przy planowanych i bieżących akcjach promocyjnych i reklamowych
  • kontrola materiałów reklamowych i dbanie o ich odpowiednią ekspozycję
Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży powierzchni reklamowych
  • doświadczenie w organizacji konferencji mile widziane
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • silna orientacja na wynik sprzedażowy
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole i  dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • czytelny system motywowania
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ofertę szkoleniową umożliwiająca podnoszenie kwalifikacji i rozwój

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty wchodzące w skład  Grupy Multikino,  dla potrzeb  realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”