Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży

East Service Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3197 dni temu

East Service (KRAZ 9234) – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży turystycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • obsługa Klientów w zakresie doradzania, przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • monitorowanie rynku lokalnego i identyfikowanie możliwości rozwoju w regionie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta,
  • pozytywne nastawienie do Klienta,
  • nienaganna dykcja,
  • zaangażowanie i nastawienie na cele,
  • uczciwość, doskonała organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość branży turystycznej.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).