Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. sprzedaży

Berda Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5317 dni temu

Ogłoszenie numer: 81914, z dnia 2009-11-24

Na rynku środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i szeroko pojętej chemii samochodowej działamy od 17 lat. Wypracowana pozycja rynkowa, pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie stacji benzynowych, serwisów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm transportowych oraz zakładów przemysłowych w najwyższej jakości produkty renomowanych firm. W chwili obecnej do biura w Płochocinie k/Ożarowa Maz., poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- obsługę klientów przez telefon oraz utrzymanie dobrych relacji ze stałymi odbiorcami, - osiąganie założonego poziomu sprzedaży, - dbałość o wysoki poziom satysfakcji klientów ze współpracy, - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami, - kompletowanie zamówień, fakturowanie oraz zbieranie informacji o potrzebach klientów w zakresie produktów oraz sytuacji rynkowej zgodnie z wymogami firmy, - monitoring bieżących należności

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy, - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, - praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - zaangażowanie i motywacja do pracy, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, - miejsce zamieszkania w Warszawie lub najbliższej okolicy

Oferujemy

- dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej, solidnej i rozwijającej się firmie