Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzętu i Transportu

Skanska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3436 dni temu

Skanska to wiodąca, światowa firma budowlana i deweloperska. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych jak i mieszkaniowych, realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zajmujemy 1. miejsce w rankingach: ‘Firma dla Inżyniera’ oraz ‘Idealny Pracodawca’ wśród studentów i profesjonalistów. Jesteśmy najcenniejszą firmą budowlaną według Rzeczpospolitej oraz najbardziej zyskownym przedstawicielem branży według Polityki.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista / specjalność sprzęt i transport (Oddział Techniczny Zachód)
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Wykształcenia wyższego,

  • Znajomości branży budowlanej i technologii budowy,

  • Znajomości branży  transportowej oraz maszyn budowlanych i drogowych,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz umiejętności szybkiego wyciągania wniosków,

  • Zaangażowania i dyspozycyjności,

  • Komunikatywności oraz bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych,

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel),

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Prawa jazy kat. B.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Koordynacja transportu masowego - mieszanki bitumiczne, kruszywa etc. na potrzeb zespołów bitumicznych, wytwórni mas bitumicznych i projektów budowlanych,

  • Rozpoznanie rynku lokalnego pod względem usług transportowych i sprzętowych,

  • Udział w negocjowaniu stawek oraz warunków umownych z dostawcami usług transportowych i sprzętowych,

  • Codzienne organizowanie oraz planowanie pracy jednostek transportowych,

  • Sporządzanie zamówień sprzętu i transportu od zewnętrznych dostawców,

  • Prowadzenie ewidencji umów oraz zamówień usług transportowych i sprzętowych,

  • Weryfikacja raportów pracy i kart drogowych,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz ochrony środowiska wśród kierowców jednostek transportowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.