Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pszczyna
SPECJALISTA ds. TECHNOLOGII SMT

ZAMEL Sp. z o.o.
Pszczyna
praca stacjonarna
4733 dni temu

Ogłoszenie numer: 149863, z dnia 2011-06-02

Forma ZAMEL zajmująca się produkcją urządzeń branży elektrotechnicznej (dzwonki, gongi, automatyka budynkowa, systemy przywoławcze) poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn SMT;
  • optymalizacja procesu produkcyjnego na stanowisku w celu zwiększania efektywności;
  • analiza defektów SMT i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania;
  • proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych;
  • zapewnienie bezpośredniego wsparcia procesu produkcyjnego;
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjną.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego technicznego w mowie i w piśmie;
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki, automatyki, informatyki, robotyki, telekomunikacji lub pokrewne
  • umiejętność rozpoznawania komponentów elektronicznych i ich klasyfikacji;
  • doświadczenie zawodowe w branży SMT mile widziane;
  • wysoka kultura osobista;
  • rzetelność, odpowiedzialność, pomysłowość;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • koordynowanie prac nad projektem badawczo-rozwojowym
  • możliwość rozwoju naukowego,
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym i aktywnym zespole