Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Specjalista Ds. Testowania Oprogramowania

H and S Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
6577 dni temu

Ogłoszenie numer: 20358, z dnia 2006-05-25

Dynamicznie rozwijająca się Firma tworząca oprogramowanie finansowe.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

- tworzenie, wykonywanie i uzupełnianie przypadków testowych według otrzymanego planu testów, - sprawdzanie zgodności funkcjonalności ze specyfikacją, - wykonywanie testów zgodnie z planem testów.

Wymagania

- znajomość zagadnień związanych z rachunkowością oraz bankowością, - umiejętność programowania w JAVA, - wykształcenie wyższe. Mile widziane: - doświadczenie w pracy z serwerem aplikacji WebSphere, - znajomość narzędzi Rational do testowania oraz DB2, - znajomość zagadnień dotyczących migracji i replikacji danych.

Oferujemy

Oczekujemy samodzielności, kreatywności i umiejętności pracy grupowej. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami