Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Tłumacz Kraków
Specjalista ds. tłumaczeń (język angielski i portugalski)

MESP Central Europe
Kraków
praca stacjonarna
3377 dni temu

Grupa Mota-Engil jest szybko rozwijającą sie, międzynarodową korporacją prowadzącą działalność w 20 krajach Europy, Afryki i Ameryki. Z obrotem przekraczającym 2 miliardy euro i ponad 28 000 pracowników, jesteśmy dobrze zdywersyfikowanym konglomeratem przedsiębiorstw mającym swój udział w segmentach związanych z inżynierią i budownictwem, środowiskiem i usługami, koncesjami transportowymi i odnawialnymi źródłami energii.

W Europie Centralnej, Grupa jest przede wszystkim zaangażowana w działalność w obszarze budownictwa i nieruchomości, a także w działania związane z usługami środowiskowymi i projektami infrastrukturalnymi.

MESP Central Europe to globalne Centrum Usług Wspólnych (CUW) dla całej Europy Centralnej. Jest ono zlokalizowane w Krakowie, a swoim kompleksowym zakresem obejmuje procesy: finansowe, kadrowe i informatyczne.

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • pracę w wielokulturowym środowisku

  • możliwość korzystania z karty MultiSport

  • kursy językowe etc.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • znajomość języka portugalskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

  • doświadczenie w tłumaczeniach

  • komunikatywność

  • sumienność

Zakres obowiązków:
  • tłumaczenie tekstów specjalistycznych (technicznych, prawniczych, marketingowych etc.)

  • tłumaczenia ustne podczas spotkań

  • współpraca z biurem zewnętrznym (zlecanie tłumaczeń w innych kombinacjach językowych, tłumaczeń uwierzytelnionych)