Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu RUS / UKR

    Norma Machinery   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Komunikacja z klientami w jęz. UKR/RUS; Tworzenie ofert w języku rosyjskim; Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych; Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy; Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. trade marketingu

ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA S.A.
Sosnowiec
praca stacjonarna
2248 dni temu

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy produkują i sprzedają wędliny oraz rozbierają świeże mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe. Lubimy to, co robimy, a robimy to, co lubią jeść Polacy – czyli smaczne i niedrogie szynki, polędwice, kiełbasy kanapkowe, mielonki, kiełbasy cienkie i parówki. A najlepiej w Polsce potrafimy robić pasztetowe i pasztety, które są liderami w swoim segmencie. Każdy koneser kiełbas suchych zna naszą myśliwską i jałowcową spod znaku Duda Specialite, które gromią swoim smakiem, wysuszeniem i kruchością wszystkie podobne produkty na rynku. Naszą ofertę uzupełniamy paletą smacznych dań gotowych. W odrębnym zakładzie produkujemy również karmę dla naszych czworonogich przyjaciół. Zajmujemy się również działalnością transportowo-logistyczną oraz prowadzimy sieć sklepów mięsnych i spożywczych. To czym się zajmujemy, staramy się robić najlepiej, jak tylko potrafimy. Nasi klienci to doceniają. Dzięki Wam jesteśmy jednym z liderów przetwórstwa mięsnego w Polsce. To dla Was powstał największy w Polsce zakład przetwórczy o powierzchni hal produkcyjnych liczącej ponad 8 hektarów na trzech poziomach, który każdej doby może produkować ponad 500 ton wędlin i codziennie dostarczać drugie tyle świeżo rozebranego mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego. To jedyny taki obiekt w Polsce, który dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii, pozwala nam produkować taniej i bardziej efektywnie, niż robią to inni. Dzięki temu jesteśmy bardziej konkurencyjni i cały czas się rozwijamy.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: Specjalista ds. trade marketingu
Opis stanowiska:
  • przygotowanie i wdrażanie komunikacji trade marketingowej zgodnie ze strategią firmy
  • tworzenie planów promocyjnych i harmonogramów działań dla poszczególnych klientów, kanałów sprzedaży oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • przygotowywanie analiz i raportów na podstawie danych wewnętrznych i zewnętrznych
  • regularna współpraca z Działem Sprzedaży w celu realizacji założonych planów
  • monitoring działań konkurencji w rynku
  • opracowanie koncepcji materiałów POS, koordynacja ich produkcji, dystrybucji oraz ich prawidłowego wykorzystywania
  • bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi przy realizacji projektów (agencje reklamowe, drukarnie),
  • przygotowywanie raportów i analiz efektywności przeprowadzonych działań.
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża FMCG oraz Trade Marketing/ Marketing)
  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie)
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych oraz dokładności, sumienności i terminowości
  • komunikatywności, aktywności oraz dynamiki w działaniu
  • dużej samodzielności i umiejętności ustalania priorytetów
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • praca w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: samochód, telefon komórkowy, laptop
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie):

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przeprowadzanych w kolejnych 12 miesiącach.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Zakłady Mięsne Silesia Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach, ul. Opolska 22, 40-084 Katowice, nr KRS 0000374678.