Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Usług
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek i ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • Obsługa realizacji masowych przekazów pieniężnych
  • Weryfikacja transakcji bezgotówkowych przeprowadzanych w sklepach pod kątem zidentyfikowania nieprawidłowości w realizowanych transakcjach
  • Współpraca z Bankami, Agentami Rozliczeniowym i Wystawcami rachunków w zakresie realizacji płatności
  • Analiza i ewidencja zwrotów płatności
  • Obsługa baz danych Klientów
  • Efektywna współpraca z Działem Rozliczeń z Franczyzobiorcami oraz z Działem Wsparcia Usług IT
  • Dbanie o płynny obieg dokumentów
Oczekujemy:
  • Min. średniego, ekonomicznego wykształcenia (mile widziane: wyższe wykształcenie - ekonomia, finanse)
  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • Doświadczenia w Biurze Obsługi Klienta (mile widziane)
  • Znajomości programu Excel
  • Umiejętności obsługi programu SAP (mile widziane)
  • Komunikatywności i wielowymiarowości myślenia
  • Zdolności analitycznych, sumienności i dokładności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • Lokalizację biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska S.A.

Żabka Polska S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl