Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds Utrzymania Ruchu

DTH Selection
dolnośląskie, woj. dolnośląskie (okolice Bielan Wrocławskich)
praca stacjonarna
4875 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z branży tworzyw sztucznych. Do nowoczesnego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie (okolice Bielan Wrocławskich)
Nr Ref.: 14/TUR/PAPL

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawności.
  • Przeprowadzanie przeglądów i remontów maszyn i urządzeń.
  • Diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw.
  • Kontakt z siecią zewnętrznych serwisów.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne (elektryka, automatyka).
  • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w naprawie/serwisowaniu maszyn.
  • Znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie.
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Kursy i szkolenia.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)