Podobne oferty pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 500 programistów i testerów oprogramowania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji
Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na zapewnianiu wsparcia podczas procesu tworzenia oprogramowania oraz na analizie zagrożeń, a także konsultacjach i prezentacji produktu dla klienta.

Zakres Obowiązków:
  • Planowanie procesu wdrożenia
  • Prowadzenie projektu wdrożenia aplikacji
  • Definiowanie ustawień aplikacji na środowiskach klienckich
  • Ostateczna weryfikacja testowa systemu
  • Przegląd i testowanie implementacji
  • Wykonywanie walidacji zakodowanych wymagań w nowej wersji
  • Zaangażowanie w przegląd test cases
  • Zbieranie, zgłaszanie i przygotowywanie wymagań i use cases
  • Analizowanie wymagań i use cases
  • Udzielanie konsultacji i interpretowanie wymagań i usecases
  • Identyfikacja ważnych funkcjonalnych zagadnień
  • Udzielanie konsultacji dotyczących projektu funkcjonalnego
  • Przygotowywanie prototypów i prezentacji o funkcjonalności produktu
  • Selekcjonowanie funkcjonalności i konfiguracji, które najbardziej pasują do schematu pracy klienta
  • Pomoc przy walidacji oprogramowania i specjalistycznych szkoleniach dla użytkowników
  • Identyfikacja nowych gapów
  • Zbieranie i dokumentowanie informacji do gapów
  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań w miejsce brakującej funkcjonalności
  • Przegląd projektu funkcjonalnego, czy pasuje do gapu
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną (kontakt z klientem anglojęzycznym) oraz korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie magisterskie lub inżynierskie w dziedzinie informatyki, matematyki lub kierunków związanych z analityką medyczną
  • Umiejętności komunikacyjne: zaawansowane umiejętności komunikacyjne (pisemne
    i werbalne), umiejętności wnikliwego słuchania i rozumienia, umiejętność wyrażania pomysłów i przemyśleń
  • Gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Umiejętność pracy w sposób zorganizowany
  • Zdolność współpracy ze wszystkimi szczeblami organizacji w profesjonalny, dyplomatyczny i taktyczny sposób
  • Zdolność pracy w zespole
  • Zorientowanie na cele i terminy
Oferujemy:
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Wyjazdy szkoleniowe do USA
  • Pracę w środowisku wielokulturowym
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobywania doświadczenia
  • Doskonalenie języka angielskiego
  • Współpracę z klientami nad projektowaniem i wykonywaniem scenariuszy testowych i powiązanych komponentów aplikacji genetycznych

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca.rzeszow@softsystem.pl

z dopiskiem ANALITYK WDROŻEŃ APLIKACJI

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

www.softsystem.pl

Do wysłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ulicy Leszka Czarnego 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Udostępnienie danych może nastąpić wyłącznie na rzecz podmiotów upoważnionych wynikających z przepisów prawa.

Poznaj stanowisko: Wdrożeniowiec

Konsultant wdrożeniowiec zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych (głównie klasy CMMS, EAM, ERP, ERP II, MRP), które służą do zarządzania przedsiębiorstwem. Do głównych obowiązków konsultanta należy: analiza potrzeb klienta oraz rozwiązanie problemów związanych z użytkowaniem systemu informatycznego, przygotowanie oferty lub prezentacji u klienta, opracowywanie analizy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl