Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Wdrożeń

DatevSymfonia sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5651 dni temu

Ogłoszenie numer: 52599, z dnia 2008-11-27

jest dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczną dostarczającą oprogramowanie dla Doradców Podatkowych i Audytorów. Właścicielami spółki są niemiecka spółdzielnia Datev oraz spółka Sage Symfonia Sp. z o.o., będąca członkiem międzynarodowego koncernu SAGE Group Plc. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.datevsymfonia.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WDR_W

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
  • serwis oprogramowania Datev Symfonia
  • wdrażanie oprogramowania Datev Symfonia
  • analiza potrzeb i wymagań klientów
  • posprzedażowa opieka nad klientem
  • prowadzenie szkoleń produktowych, seminariów dla użytkowników końcowych i partnerów handlowych
  • kontrola i nadzór nad poprawnym działaniem wdrożonych programów
  • prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych napraw i wdrożeń
  • Wymagania

    Nasze oczekiwania względem kandydata:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zakresie integracji i wdrożeń systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość MS Office i środowiska Windows
  • dobra znajomość systemów Symfonia (FK, MP, AF) będzie atutem
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne
  • wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i inicjatywa
  • mile widziana znajomość zagadnień rewizji finansowej
  • doświadczenie w branży doradztwa podatkowego będzie atutem
  • dobra znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego będzie atutem
  • Oferujemy

    Pracownikom oferujemy m.in.:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym , międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.