Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    10 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Pomorskie Pracownik ds. Telewindykacji Pomorskie
Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.
pomorskie, Gdańsk (Jankowo Gdańskie)
praca stacjonarna
2557 dni temu

GRUPA NOWAK -  polskie przedsiębiorstwo skupiające kilkanaście spółek zajmujących się działalnością; produkcyjną, handlową, usługową, doradczą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym pracownikom, spółki należące do Grupy Nowak maja dużą dynamikę rozwoju.

Miejsce pracy: Gdańsk (Jankowo Gdańskie)

Opis stanowiska pracy:

  • Bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami,

  • Prowadzenie telefonicznych negocjacji z klientami,

  • Motywowanie rozmówców do spłaty zadłużenia,

  • Ustalanie harmonogramu spłaty zobowiązań,

  • Realizowanie wyznaczonych norm w zakresie kwot odzyskanych,

  • Ewidencja podjętych działań w systemie informatycznym,

Nasze oczekiwania:

  • Chęci do podjęcia pracy w stabilnej firmie,

  • Gotowość do doradzania klientom w kwestii spłaty zadłużenia,

  • Otwartość na kontakt z ludźmi,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomości obsługi komputera MS Office (Excel. Word, Outlook),

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."