Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Casus Finanse Sp. Z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5937 dni temu

Ogłoszenie numer: 41156, z dnia 2008-02-15

Wrocławska Spółka CASUS FINANSE od 10 lat istniejąca na rynku usług finansowych specjalizująca się w usługach windykacyjnych i faktoringu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- Do zadań osób na wymienionym stanowisku należeć będzie prowadzenie negocjacji zmierzających do uregulowania zobowiązań przez dłużników.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie, - Wysokie zdolności interpersonalne, - Predyspozycje komunikacyjne, - Biegła znajomość obsługi komputera, - Zorientowanie na efekty wykonywanej pracy.

Oferujemy

- Umowę o pracę, - Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników, - Jasno określoną ścieżkę awansów, - System szkoleń, - Stabilność zatrudnienia.