Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - branża IT

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

12 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza potrzeb i problemów zgłaszanych przez klienta oraz wsparcie działań sprzedażowych
  • Tworzenie scenariuszy, spełniających potrzeby klienta przy wykorzystaniu produktów proponowanych przez firmę
  • Pomoc przy testowym wdrożeniu rozwiązania IT
  • Samodzielne tworzenie koncepcji i rozwiązań problemów IT
  • Umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji w relacji z klientem
  • Umiejętność wykorzystania nowoczesnych narzędzi i systemów wspierających pracę

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia w administrowaniu IT
  • Dobra znajomości branży IT
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • Zdolność wyznaczania priorytetów oraz podejmowania decyzji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego jest osobą współpracującą z klientami, która doradza jak korzystać z technologii wykorzystywanej w danym produkcie w celu osiągnięcia celów biznesowych i rozwiązania problemów. Stanowisko Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego z reguły związane jest z branżą IT, choć występują wyjątki. Wsparcie techniczne obejmuje gwarantowaną pomoc w eksploatacji oprogramowania, sprzętu ...
Konsultant ds. Wsparcia Technicznego Praca Konsultant ds. Wsparcia Technicznego