Specjalista ds. zakupów

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254 wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, działającego w obszarze dostawy sprzętu wędkarskiego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: SdZS/SZN/092017

ZADANIA

  • praca w oparciu o system Planowania Zapotrzebowania Materiałowego (MRP)
  • realizacja zamówień oraz planów sprzedażowych
  • utrzymywanie równowagi w obszarze zapotrzebowania i zaopatrzenia
  • sporządzanie zamówień
  • sprawdzanie zgodności zamówień z ich realizacją
  • współpraca z dostawcami i spedytorami
  • współpraca z głównym łącznikiem między zaopatrzeniem a sprzedażą
  • kontrola i bieżące uzupełnianie zapasów magazynowych

WYMAGANIA

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1 (rozmowa rekrutacyjna odbędzie się po angielsku)
  • wiedza z zakresu logistyki i handlu z Dalekim Wschodem
  • b. dobra znajomość programu Excel
  • znajomość procedury odprawy celnej z Polski (dla ładunków masowych i drobnicowych)
  • kompetencje sprzedażowe
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność
  • umiejętność analizy i syntezy informacji
  • logiczne myślenie, umiejętność przekazywania informacji
Mile widziane:
  • kompetencje menadżerskie (zarządzanie czasem, zarządzanie projektem, zarządzanie zespołem)
  • wiedza lub zainteresowania z obszaru wędkarstwa
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 1. listopada 2017 r

OFERUJEMY

  • wysokie wynagrodzenie
  • system premiowy uzależniony od efektywności pracownika
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • elastyczny grafik
  • pracę w dużej, duńskiej firmie, w środowisku międzynarodowym
  • półgodzinną płatną przerwę na lunch

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl