Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. zakupów

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6086 dni temu

Ogłoszenie numer: 34057, z dnia 2007-09-19

TAHOE

Producent profesjonalnych urządzeń telekomunkacyjnych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- składanie zamówień na podzespoły elektroniczne wykorzystywane w procesie produkcji - nadzorowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia płynności produkcji i sprzedaży - negocjacja cen i innych warunków sprzedaży z dostawcami

Wymagania

- znajmość elementów elektronicznych (typy obudów SMD, typy dielektryków, tolerancje, odmiany PCB) - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - min. wykształcenie średnie techniczne - bardzo dobra organizacja pracy - umiejętność budowania pozytywnych relacji z współpracownikami i klientami

Oferujemy

- praca w młodym i sympatycznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o rosnącym znaczeniu na rynku międzynarodowym. - praca na pełny etat, na umowę o pracę. - wynagrodzenie 2200 PLN brutto