Podobne oferty pracy

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Miejsce pracy: Żory

Nr Ref.: Specjalista ds. ZJ

Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych,
  • Praca w systemie trzy zmianowym,
  • Nadzór nad jakością surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań,
  • Przestrzeganie uregulowań dotyczących działu Zapewnienia Jakości, określonych w dokumentach Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz prowadzenie zapisów z nich wynikających wraz z nadzorem nad nimi,
  • Powadzenie szkoleń z zakresu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności oraz higieny pracowników,
  • Wykonywanie i nadzór nad badaniami przechowalniczymi,
  • Współudział w procesie reklamacji produktów,
  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizowania dokumentacji systemu jakości,
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych systemu zapewnienia jakości, audytach dostawców, audytach klientów oraz uprawnionych jednostek zewnętrznych.
Wymagania:
  • Preferowane wyższe związane z Technologią żywności,
  • Znajomość systemów  zarządzania jakością, prawa żywnościowego,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy fachowej w praktyce,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność pracy koncepcyjnej,
  • Dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji,
Oferujemy:
  • Zapewnimy współpracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,
  • Zapewniamy system szkoleń  i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • Zapewniamy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Prosimy przesyłać aplikację za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl