Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Zootechnik Kujawsko-pomorskie
Specjalista ds. żywienia zwierząt

Techna Pologne Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2631 dni temu

Ogłoszenie numer: 1480428, z dnia 2017-01-13

www.technapologne.pl

Spółka z kapitałem zagranicznym zajmująca się żywieniem zwierząt hodowlanych oraz sprzedażą dodatków paszowych poszukuje na terenie Polski osób do pracy mobilnej na stanowisku:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • praca mobilna na wyznaczonym terenie
  • doradztwo żywieniowe skierowane do producentów pasz dla zwierząt gospodarczych – drób / bydło / trzoda
  • doradztwo zootechniczne
  • sprzedaż dodatków paszowych w oparciu o rozbudowę istniejącej sieci kontrahentów

Wymagania

  • wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna, ugruntowana wiedza zootechniczna lub weterynaryjna – warunek konieczny
  • umiejętności sprzedażowe, handlowe
  • praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stały rozwój zawodowy z możliwością szybkiego awansu
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon komórkowy, laptop