Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista dsautomatyzacji procesów produkcyjnych

MPL System Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6894 dni temu

Ogłoszenie numer: 12572, z dnia 2005-07-02

Biuro inżynierskie, specjalność automatyka przemysłowa i napędy elektryczne

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Programista sterowników PLC oraz napędów (przetwornic częstotliwości, serwo)

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku: - inż. Elektryk, specjalizacja napędy elektryczne / energoelektronika, maszyny elektryczne lub - inż. Automatyk, specjalizacja automatyka i robotyka, - podstawowa znajomość języków programowania sterowników PLC, - podstawowa wiedza w zakresie elektrotechniki (mile widziana również w zakresie napędów elektrycznych) - podstawowa znajomość j. angielskiego, - prawo jazdy kategorii B, - dyspozycyjność i zaangażowanie, - samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się branży wśród ambitnych młodych ludzi, - dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie automatyki przemysłowej, - wygodne stanowisko do pracy z własnym komputerem przenośnym, - perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego.