Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Specjalista Działu Obsługi Klienta Kraj / Export

Petralana SA
Bytom
praca stacjonarna
3743 dni temu

Ogłoszenie numer: 380739, z dnia 2014-02-06

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją zamówień
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Staż pracy minimum 2 lata (kraj) / 3 lata (export)
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Mile widziana znajomość programu IMPULS lub programów podobnych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego